Süper Okey Pro

Okey Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.80 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Teknopars Bilisim Teknolojileri
Süper Okey Pro; tek kişi veya online olarak diğer kullanıcılar ile keyifli bir okey deneyimi sunan eğlenceli bir okey oyunudur.

Süper Okey Pro; tek kişi veya online olarak diğer kullanıcılar ile keyifli bir okey deneyimi sunan eğlenceli bir okey oyunudur.

Oyunu, kurulum gerektirmeyen yapısı sayesinde Mac OS tabanlı bilgisayarlarınıza indirdiğinizde direk olarak üzerine tıklayarak çalıştırabilirsiniz.

Süper Okey Pro oyun severlere Tek Kişi Oyna ve Online Oyna olmak üzere iki farklı oyun seçeneği sunmaktadır. Tek Kişi Oyna seçeneği ile internet gereksinimi olmadan sanal zekaya karşı oynayabileceğiniz oyunu, Online olarak oynadığınızda cikcik.com'un binlerce kullanıcısı ile karşılıklı oynayabilirsiniz.

Online okey, diğer oyuncularla masadan ve özel mesajdan yazışma imkanı sunar. Aynı zamanda dilerseniz masada karşılıklı kameralı iletişim de kurabilirsiniz.

Bir defa üye olarak oynayacağınız oyunda, üye olmak için Facebook zorunluluğu bulunmuyor. Ayrıca aynı kullanıcı adı ile üreticiye ait diğer oyunları bilgisayarınız veya mobil cihazlarınız ile oynayabilirsiniz.

Temel Özellikleri:

- Okey oyun masanızdaki diğer oyuncularla dilerseniz kameralı iletişim kurabilirsiniz

- Okey oyun masasında yazışma dışında, diğer kişilerle özel mesaj bölümünden de yazışabilirsiniz

- Okey odasındaki tüm masaları tek ekrandan görüp, dilediğiniz okey masasına geçiş yapabilirsiniz

- Odadaki tüm kişileri toplu halde görüp, profillerini inceleyebilir, masalarına gidebilir veya özel mesajdan yazışabilirsiniz

- Profilinize kameranızdan resminizi çekip ekleyebilirsiniz

- Arkadaş listenize karşılıklı olarak eklediğiniz kişilere offline mesaj gönderebilirsiniz

- Arkadaşlarınızın okeyde online olup olmadığını, en son ne zaman giriş yaptığını sorgulayabilirsiniz

- Özel masa açıp, masanıza sadece davet ettiğiniz kişilerin girmesini sağlayabilirsiniz. Veya okey masanıza puan sınırlaması koyabilirsiniz

- Okey odaları arasında geçiş yapabilirsiniz

Daha Fazla Göster
Süper Okey Pro indir